HET HART VAN D&M

D&M bestaat uit een team van zeer gepassioneerde medewerkers.
Vanuit het hoofdkwartier in België (Aartselaar) staan onze designers, interieur adviseurs, inkopers, verkopers en eigen logistiek elke dag klaar om onze professionele klanten bij te staan.

Do you want to join our team?
Momenteel heeft D&M geen openstaande vacatures.
Heb jij de skills om ons van onze sokken te blazen?
Solliciteer spontaan!


Alex Pattyn
Logistics Responsible

alex@dm-deco.com


Estelle Veldeman
Digital Specialist

estelle@dm-deco.com


Ivan Coone
Sales Manager Belgium
ivan@dm-deco.com

Noemi Pierar
Visual Merchandiser

noemi@dm-deco.com
Cedrick Gillebert
CEO

cedrick@dm-deco.com


Gerrit Verhoeven
Warehouse Employee



Laure-Anne Verhulst
Brand Advisor

laure-anne@dm-deco.com

Rong Liu
Supply Chain Manager

rong@dm-deco.com
Christophe Scheyvaerts
Managing Director

christophe@dm-deco.com

Gianni Goossens
Warehouse Employee



Marie Van Tieghem
Senior Product Developer

marie@dm-deco.com

Sanne Smidts
Junior Product Developer

sanne@dm-deco.com
Corné Berkhof
Commercial Director
corne@dm-deco.com

Ingrid Lourenço Gomes
Brand Advisor

ingrid@dm-deco.com


Michael Withaegels
Sales Manager Belgium

michael@dm-deco.com

Stephanie Vandenbosch
Brand Manager

stephanie@dm-deco.com