SALES TEAM

D&M heeft in het buitenland vele commerciële medewerkers.
Allen met dezelfde missie en visie.

Voor export, gelieve het commercieel team te contacteren.

Adi Haslbauer
Artina GmbH Distributor


Austria
haslbauer@artina.at 


Hélène Gourdel
Departementen: 16/17/22/29/35/44/49/56/79/85


France
heleneg.agentco@gmail.com


Frederic Derbaudrenghien
WeChat: frederbau
 
China
frederic@dmdepot.cn


Mercatale Flowers
Floristen

Italy
mercataleflowers@libero.it


Ivan Coone
Sales Manager

Belgium
ivan@dm-deco.com
Arnaud Landgren
Departementen: 09/12/15/19/23/24/31/32/33/40/46/47/48/64/65/81/82/87

France
a.landgren@dmdepot.be


James Ramakers van Praag
Departementen: 75/77/78/91/92/93/94/95


France
jamesrvp@gmail.com


Shenzhen Shop
Phase One 802-803
Yizhan Center, Luohu District

China


Paul Satterly
Alistair Turnbull Marketing Ltd

Ireland
paul@alistairturnbullmarketing.com


Michael Withaegels
Sales Manager

Belgium
michael@dm-deco.com
Anne Brochard
Departementen: 14/27/28/36/37/41/45/50/53/61/72/76


France
a.brochard@dmdepot.be  


Laurent Bismuth
Departementen: 01/03/21/38/39/42/43/63/69/71/73/74


France & Switzerland
l.bismuth@dmdepot.be


Gianni Di Girolamo
Tuincentra

Italy
g.digirolamo@dmdepot.be


Herr Eduard Knezar
Departementen: 32-35, 40-59, 57-59

Germany
e.knezar@dmdepot.be


Roldan Garcia Orodea
Agent

Spanje & Portugal
roldan.cvm@gmail.com
Floris Brumé
Departementen: 4/5/6/7/11/13/20/26/30/34/66/83/84


France
f.brume@dmdepot.be


Véronique Slomianny
Departementen: 25/54/57/67/68/88/90/70


France
v.slomianny@dmdepot.be


Michele Rizzo
Agent

Italy
mercataleflowers@libero.it


Sales Germany Information


Germany
commercial@dm-deco.com


Sander Berkhof
Sales Manager

Netherlands
sander@dm-deco.com