SALES TEAM

D&M heeft in het buitenland vele commerciële medewerkers.
Allen met dezelfde missie en visie.

Voor export, gelieve het commercieel team te contacteren.

Floris Brumé
4/5/6/7/11/13/20/26/30/34/66/83/84

France
f.brume@dmdepot.be

Peter Nass
Agent

Germany
peter.nass@pnp-hv.de
Adi Haslbauer
Artina
GmbH Distributor
Austria
haslbauer@artina.at 
Shenzhen Shop
Phase One 802-803
Yizhan Center, Luohu District

China
Véronique Slomianny
25/54/57/67/68/88/90/70


France
v.slomianny@dmdepot.be

Gianni Di Girolamo
Tuincentra

Italy
g.digirolamo@dmdepot.be
Arnaud Landgren
12/15/19/23/24/31/32/33/40/46/47/48/64/
65/81/82/87

France
a.landgren@dmdepot.be
Mercatale Flowers
Floristen

Italy
mercataleflowers@libero.it
Laurent Bismuth
01/03/21/38/39/42/43/63/69/71/73/74

France & Switzerland
l.bismuth@dmdepot.be

Roldan Garcia Orodea
Agent

Spanje & Portugal
roldan.cvm@gmail.com
Eduard Knezar
32-35, 40-59, 57-59


Germany
e.knezar@dmdepot.be
Hélène Gourdel
16/17/22/29/35/44/49/56/79/85

France
heleneg.agentco@gmail.com

Ivan Coone
Sales Manager

Belgium
ivan@dm-deco.com
Paul Satterly
Alistair Turnbull
Marketing Ltd

Ireland
paul@alistairturnbullmarketing.com
Sander Berkhof
Sales Manager

Netherlands
sander@dm-deco.com

Michael Withaegels
Sales Manager

Belgium
michael@dm-deco.com
Frederic Derbaudrenghien
WeChat: frederbau
 
China
frederic@dmdepot.cn
James Ramakers van Praag
75/77/78/91/92/93/94/95

France
jamesrvp@gmail.com

Michele Rizzo
Agent

Italy
mercataleflowers@libero.it


Sales Germany Information


Germany
commercial@dm-deco.com